Základní škola Ronov nad Doubravou

Východočech Havran polní a jeho kamarádi

Ti, kdo jsou vnímaví při cestách nejen přírodou, ale i městem, si mohou všimnout mnoha opeřených spoluobyvatel našeho kraje i v zimních měsících. Pro ně vyhlásil Zelený dům Chrudim s podporou Pardubického kraje soutěž nazvanou Východočech Havran polní a jeho kamarádi, seznamte se. Všichni zájemci, od dětí až po dospělé, mohli malovat, fotografovat nebo psát na téma ptactvo východních Čech.

Do soutěže se zapojili i žáci 5., 7. a 9. třídy z ronovské školy. Všechna soutěžní díla byla vystavena ve foyeru budovy Krajského úřadu v Pardubicích. Veřejnost je mohla zhlédnout do 20. prosince a také hlasovat do přiloženého boxu pro ty, které se jí nejvíce líbí. Vyhlášení výsledků se uskutečnilo v Chrudimi 22. prosince v Ekocentru Ledňáček. Z naší školy se v kategorii žáků 2. stupně ve výtvarné části podle hlasů veřejnosti Martin Brynych umístil na 2. místě, Radka Šindelářová a David Beránek na 3. místě a Dagmar Kuželová získala cenu poroty. Žáci si odnesli hodnotné ceny. K jejich úspěchu jim moc blahopřejeme.

Datum vložení: 8. 1. 2018 12:33
Datum poslední aktualizace: 8. 1. 2018 12:34

Naše škola

Zvonění

1. hodina 07:50 – 08:35

2. hodina 08:45 – 09:30

velká přestávka

3. hodina 09:45 – 10:30

4. hodina 10:35 – 11:20

5. hodina 11:30 – 12:15

6. hodina 12:25 – 13:10

polední přestávka

7. hodina 12:50 – 13:35

8. hodina 13:40 – 14:25

Rychlé zprávy

Informace MŠMT k nošení ochranných prostředků

Organizace školního roku 2020/2021

Zapojili jsme se do projektu Implementace krajského akčního plánu Pardubického kraje, konkrétně jeho klíčové aktivity č. 2 - Podpora polytechnického vzdělávání.

Rodiče vítáni

Školský portál PCE

Podpora žáků cizinců

Ronov nad Doubravou

O škole

Poskytuje základní vzdělání a připravuje žáky k dalšímu studiu na všech typech středních škol a odborných učilišť. Dlouhodobě je zaměřena na environmentální výchovu, která je realizována podle celoročního programu EVVO. Nabízí řadu volnočasových aktivit v podobě zájmových útvarů. Součástí je školní jídelna a školní družina. V areálu bylo nově vybudováno sportovní hřiště s umělým povrchem. Nedílnou součástí jsou také školní dílny a přírodní učebna.