Základní škola Ronov nad Doubravou

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA PARDUBICKÉHO KRAJE

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA PARDUBICKÉHO KRAJE - 1

Žáci naší školy se velmi úspěšně zapojili do výtvarné soutěže Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje. Mohli kreslit obrázky s motivy: zdravá a nemocná příroda nebo autem, vlakem, lodí a letadlem do přírody. Do soutěže jsme zaslali obrázky žáků 5., 6., 7., 8. a 9. třídy. Po veřejném hlasování na internetu ještě nejlepších 10 výtvorů z každé kategorie a z celkového množství více než 1500 prací vybírala odborná porota. V porotě zasedali hejtman Pardubického kraje Martin Netolický, zástupci partnerů soutěže, ale také umělci – například ředitel Východočeského divadla Petr Dohnal, akademický malíř František Zálabský či fotograf Tomáš Kubelka. 22. 2017 proběhlo v sídle Pardubického kraje slavnostní vyhlášení výsledků.

Pro nás bylo obrovským úspěchem, že odborná porota ocenila 2. místem Lucii Bromovou ze 7. třídy a 3. místem Nikoletu Ciobanu z 8. třídy v kategorii žáků od 11 do 15 let. Do první desítky oceněných prací se dostaly v kategorii od 11 do 15 let Radka Šindelářová ze 6. třídy, Tereza Daruová a Tereza Plevová z 8. třídy, Michaela Pospíšilová a Anna Zajícová z 9. třídy, v kategorii od 7 do 10 let Martin Fulín z 5. třídy. Základní škola v Ronově se stala premiantem v soutěži. Z deseti finalistů totiž hned osm bylo z naší školy. Tereza Daruová se navíc stala ve své kategorii vítězkou internetového hlasování. Slavnostní vyhlášení, na kterém si děti převzaly medaile a hodnotné věcné dárky, bylo doplněno malým rautem. Děti si to opravdu užily. Moc jim k těmto úspěchům blahopřejeme. Za ZŠ Iva Trnková

Datum vložení: 27. 2. 2017 8:00
Datum poslední aktualizace: 15. 8. 2017 13:07
Autor: Správce Webu

Naše škola

Zvonění

1. hodina 07:50 – 08:35

2. hodina 08:45 – 09:30

velká přestávka

3. hodina 09:45 – 10:30

4. hodina 10:35 – 11:20

5. hodina 11:30 – 12:15

6. hodina 12:25 – 13:10

polední přestávka          

7. hodina 12:50 – 13:35

8. hodina 13:40 – 14:25

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Rodiče vítáni

logo

Školský portál PCE

logo

Podpora žáků cizinců

logo

Ronov nad Doubravou

logo

Projekty

Mapa

O škole

Poskytuje základní vzdělání a připravuje žáky k dalšímu studiu na všech typech středních škol a odborných učilišť. Dlouhodobě je zaměřena na environmentální výchovu, která je realizována podle celoročního programu EVVO. Nabízí řadu volnočasových aktivit v podobě zájmových útvarů. Součástí je školní jídelna a školní družina. V areálu bylo nově vybudováno sportovní hřiště s umělým povrchem. Nedílnou součástí jsou také školní dílny a přírodní učebna.