Základní škola Ronov nad Doubravou

Advent 2022 ve školní družině

Advent 2022 ve školní družině

Čekání na nejkrásnější svátky roku jsme si krátili různými činnostmi. Chodili jsme na procházky, užívali pobyt v tělocvičně, hráli jsme si a tvořili. Pár dní před odchodem na vánoční prázdniny jsme dostali do ŠD nové hry, hračky, stavebnice, ze kterých jsme měli velikou radost.

Datum vložení: 19. 1. 2023 12:36
Datum poslední aktualizace: 19. 1. 2023 12:39
Autor: Správce Webu

Rodiče vítáni

logo

Školský portál PCE

logo

Podpora žáků cizinců

logo

Ronov nad Doubravou

logo

Projekty

Mapa

O škole

Poskytuje základní vzdělání a připravuje žáky k dalšímu studiu na všech typech středních škol a odborných učilišť. Dlouhodobě je zaměřena na environmentální výchovu, která je realizována podle celoročního programu EVVO. Nabízí řadu volnočasových aktivit v podobě zájmových útvarů. Součástí je školní jídelna a školní družina. V areálu bylo nově vybudováno sportovní hřiště s umělým povrchem. Nedílnou součástí jsou také školní dílny a přírodní učebna.