Základní škola Ronov nad Doubravou

Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje

Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje

Stovky obrázků dorazily do jedenáctého ročníku výtvarné soutěže ZDRAVÁ A NEMOCNÁ PŘÍRODA PARDUBICKÉHO KRAJE, do kterého se zapojila i naše škola. Výtvarná díla hodnotila nejen odborná porota, ve které zasedal i hejtman Pardubického kraje Martin Netolický, ale i veřejnost.

Už podruhé se ale vyhlášení výsledků uskutečnilo bohužel bez přítomnosti soutěžících a hlavně výherců. Kdo byl nejúspěšnější ve výtvarné soutěži konané za podpory Pardubického kraje, Správy a údržby silnic Pardubického kraje a společnosti EKO-KOM, to se veřejnost dozvěděla v přímém přenosu z pardubického studia Televize V1. Velmi nás potěšilo, že většina výtvorů našich žáků získala ocenění. V kategorii žáků 2. stupně vybrala porota na 1. místo obrázek Nikoly Šrámkové z 8. třídy a na 2. místo obrázek Anety Kučerové ze 6. třídy. Nikolka navíc ještě získala cenu hejtmana Pardubického kraje a Anetka 1. místo ve veřejném hlasování. Mezi deseti nejlepšími se ještě umístily Nela Petrowská, Klára Skokanová, obě z 8. třídy a Martina Adámková ze 6. třídy. Diplomy a velice hodnotné ceny převezmou děvčata od prvního náměstka hejtmana Pardubického kraje Michala Kortyše, který osobně zavítá do naší školy. Dívkám patří velké blahopřání.

Datum vložení: 10. 6. 2021 10:38
Datum poslední aktualizace: 10. 6. 2021 10:39
Autor: Správce Webu

Naše škola

Zvonění

1. hodina 07:50 – 08:35

2. hodina 08:45 – 09:30

velká přestávka

3. hodina 09:45 – 10:30

4. hodina 10:35 – 11:20

5. hodina 11:30 – 12:15

6. hodina 12:25 – 13:10

polední přestávka          

7. hodina 12:50 – 13:35

8. hodina 13:40 – 14:25

Rychlé zprávy

Návrat žáků do škol od 17. května

Pro školní rok 2021/2022 byly do školní družiny přijaty všechny přihlášené děti.

Informace MŠMT k nošení ochranných prostředků

Organizace školního roku 2020/2021

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Rodiče vítáni

logo

Školský portál PCE

logo

Podpora žáků cizinců

logo

Ronov nad Doubravou

logo

Projekty

Mapa

O škole

Poskytuje základní vzdělání a připravuje žáky k dalšímu studiu na všech typech středních škol a odborných učilišť. Dlouhodobě je zaměřena na environmentální výchovu, která je realizována podle celoročního programu EVVO. Nabízí řadu volnočasových aktivit v podobě zájmových útvarů. Součástí je školní jídelna a školní družina. V areálu bylo nově vybudováno sportovní hřiště s umělým povrchem. Nedílnou součástí jsou také školní dílny a přírodní učebna.