Obsah

Lyžařský kurz

Typ: ostatní
Letošní lyžařský kurz absolvovali žáci 7. a 8. ročníku. Pobyt se konal v Jánských Lázních v hotelu Astoria. Výcvik probíhal od 16. do 22. 2. 2019 a byl zaměřen na sjezdové lyžování. Kurzu se účastnilo 25 žáků, 15 z nich už mělo s lyžováním zkušenosti, 10 jich začínalo od začátku. Po dvou dnech odděleného výcviku se již sešli na jednom svahu a sjížděli ho společně. Žáci se vzájemně povzbuzovali a pomáhali si. Třetí den již všichni zvládali slalomové oblouky a dokázali zvládnout i jízdu na vlecích.

Každý večer se žáci bavili podle svého připraveného programu.

Ve čtvrtek došlo i na závody. Probíhaly na Duncanu, kde si děti mohly vyzkoušet závodit podle opravdické časomíry, která jim nezávisle prozradila jejich časy. Diplomy se  rozdávaly ve čtvrtek při celkovém hodnocení  kurzu.

      V pátek 22. 2. 2019 kurz skončil. Všichni se vraceli domů trošku unaveni, ale spokojeni, protože každý překonal sám sebe.

       Výcvik proběhl bez zranění a nemocí.


Vytvořeno: 26. 2. 2019
Poslední aktualizace: 26. 2. 2019 10:29
Autor: Správce Webu