Obsah

Výtvarná soutěž „Obrázek, který udělá radost hned dvakrát.“

Typ: ostatní
Naši školu opět oslovil Fond ohrožených dětí k účasti ve výtvarné soutěži s názvem „Obrázek, který udělá radost hned dvakrát“ na téma pro rok 2019 „Kouzelný úsměv“. Radost hned dvakrát udělá proto, že nejen potěší děti v Klokánku, ale také přinese, prostřednictvím prodejní výstavy na internetových stránkách fondu, finanční pomoc Klokánku.

Do této soutěže se zapojilo celkem 54 škol a bylo do ní zasláno více jak 600 obrázků. Porotci se snažili vybrat ty nejzdařilejší, nejzajímavější nebo nějak zvláštní obrázky bez stanovení pořadí. Nás velmi potěšilo, že mezi oceněné práce patří obrázek Terezy Vašíčkové ze 7. třídy a výtvor Nely Bochníčkové z 9. třídy. Jejich obrázky budou zařazeny do Kalendáře Fondu ohrožených dětí pro rok 2021. Kalendář i samotné obrázky budou nabídnuty k prodeji na webových stránkách www.galerieproklokanek.cz.

                                                                                             Iva Trnková


Vytvořeno: 8. 10. 2019
Poslední aktualizace: 8. 10. 2019 09:31
Autor: Správce Webu