Obsah

Výtvarná soutěž „Moje oblíbená rostlina“

Typ: ostatní
Naši žáci se úspěšně zapojili do okresního kola výtvarné soutěže „Moje oblíbená rostlina“, kterou vyhlásil Ústřední výbor Českého zahrádkářského svazu. Výstava těchto prací se uskutečnila ve dnech 6. – 8. března 2019 v Multifunkčním centru v Hlinsku. Návštěvníci výstavy byli vyzvání, aby formou anketních lístků vybrali nejlepší práce.

Z naší školy získala v kategorii žáků 2. stupně Zuzana Šmídová z 9. třídy krásné 1. místo, Sára Šimůnková z 9. třídy 5. místo a Nikola Šrámková ze  6. třídy 8. místo. Deset nejlepších výtvorů z každé kategorie, mezi nimiž byly i tyto práce našich žákyň, bylo odměněno diplomem a věcnou cenou a práce byly odeslány do Prahy na Ústředí Českého zahrádkářského svazu, kde budou zahrnuty do celorepublikové soutěže. Dívkám moc gratulujeme a přejeme jim, aby uspěly i v celorepublikové soutěži.  

                                                                                                      Za ZŠ Iva Trnková


Vytvořeno: 13. 3. 2019
Poslední aktualizace: 13. 3. 2019 14:41
Autor: Správce Webu