Obsah

Východočech Havran polní a jeho kamarádi

Typ: ostatní
Ti, kdo jsou vnímaví při cestách nejen přírodou, ale i městem, si mohou všimnout mnoha opeřených spoluobyvatel našeho kraje i v zimních měsících. Pro ně vyhlásil Zelený dům Chrudim s podporou Pardubického kraje soutěž nazvanou Východočech Havran polní a jeho kamarádi, seznamte se. Všichni zájemci, od dětí až po dospělé, mohli malovat, fotografovat nebo psát na téma ptactvo východních Čech.

Do soutěže se zapojili i žáci 5., 7. a 9. třídy z ronovské školy. Všechna soutěžní díla byla vystavena ve foyeru budovy Krajského úřadu v Pardubicích. Veřejnost je mohla zhlédnout do 20. prosince a také hlasovat do přiloženého boxu pro ty, které se jí nejvíce líbí. Vyhlášení výsledků se uskutečnilo v Chrudimi 22. prosince v Ekocentru Ledňáček. Z naší školy se v kategorii žáků 2. stupně ve výtvarné části podle hlasů veřejnosti Martin Brynych umístil na 2. místě, Radka Šindelářová a David Beránek na 3. místě a Dagmar Kuželová získala cenu poroty. Žáci si odnesli hodnotné ceny. K jejich úspěchu jim moc blahopřejeme.


Vytvořeno: 8. 1. 2018
Poslední aktualizace: 8. 1. 2018 12:34
Autor: Správce Webu