Obsah

Voda na zahradě

Typ: ostatní
Ústředí Českého zahrádkářského svazu vyhlašuje každoročně celorepublikovou výtvarnou soutěž. Letošním tématem této soutěže byla „Voda na zahradě“. Celorepublikovému kolu soutěže vždy předchází kolo okresní. V chrudimském okrese ho organizuje Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Chrudim společně s Domem dětí a mládeže Hlinsko.

Okresní výstava výtvarných prací se tradičně uskutečnila v Multifunkčním centru v Hlinsku. Bylo zde k zhlédnutí 170 výtvorů. Návštěvníci výstavy mohli formou anketních lístků vybírat práce, které se jim nejvíce líbí a dát jim svůj hlas. Deset nejlepších prací z každé kategorie pak poputuje do Prahy do celorepublikového kola. K deseti nejlepším v kategorii žáků druhého stupně patřily i dvě žákyně naší školy, kterými byly Nikola Šrámková a Nela Petrowská ze 7. třídy. Děvčatům patří blahopřání i poděkování za úspěšnou reprezentaci naší školy.

                                                                                    

                                                                                                              Za ZŠ Iva Trnková


Vytvořeno: 31. 3. 2020
Poslední aktualizace: 31. 3. 2020 08:30
Autor: Správce Webu