Obsah

TECHNOHRÁTKY v SOŠ a SOU technické Třemošnice

Typ: ostatní
Dne 26. 2. 2019 se žáci 8. třídy zúčastnili Technohrátek v SOŠ a SOU technické Třemošnice. Po úvodním představení hostů následoval dopolední program, při kterém si žáci vyzkoušeli například soustružení vnější válcové plochy, měření vnitřních a vnějších rozměrů, modelování plastové klíčenky a její výroba na CNC stroji, frézování drážky na frézce, ruční dělení kovových materiálů nebo montáž štokrlete. Na každém stanovišti získávali jeden až deset bodů podle toho, jak se jim podařilo zadaný úkol splnit.

Odpolední program probíhal v KD Třemošnice. Zahájila ho Prezentace společnosti Kovolis Hedvikov, po které následovala zábavná soutěžní hra Hej Ty, víš to?!  Soutěžilo se zde o hodnotné ceny a naše škola opravdu zabodovala. Ceny věnovala firma Kovolis Hedvikov, DAKO a SOŠ Třemošnice.  Z 10 různých základních škol se našim žákům podařilo vyhrát 1. místo v odpoledním kvízu a získat ananasový dort, ale zároveň 2. místo za dopolední soutěž zručnosti s výhrou jedněch fitness hodinek a spoustou upomínkových předmětů.   


Vytvořeno: 5. 3. 2019
Poslední aktualizace: 5. 3. 2019 08:20
Autor: Správce Webu