Obsah

Sportovní soutěže - florbal

Typ: ostatní
Dne 15. 11. 2018 se žáci 1. stupně ZŠ Ronov nad Doubravou zúčastnili okresního kola turnaje ve florbale ČEPS CUP 2018/2019 ve sportovní hale ve Slatiňanech. Během turnaje jsme odehráli celkem 3 utkání s těmito výsledky: ZŠ Kameničky 2:6, ZŠ Zaječice 0:4 a ZŠ Chrudim 1:2 a skončili na 4. místě naší skupiny. ZŠ Ronov na tomto turnaji reprezentovali: Andrej Semrád, Michal Čepěl, Jan Müller, Kryštof Bochníček, Vojtěch Hlaváček, Tomáš Doležal a Michal Šmíd, kterým bych chtěl tímto za reprezentaci školy poděkovat.

Ve čtvrtek  29. 11. se žáci naší školy zúčastnili okrskového kola turnaje základních škol ve florbale. Hrálo se v Chrudimi v hale SOŠ a SOU a během turnaje jsme odehráli 3 utkání s těmito výsledky: se ZŠ U Stadionu Chrudim jsme prohráli 1:10, se ZŠ Školní náměstí Chrudim po vyrovnaném průběhu 5:7 a v posledním utkání se ZŠ Třemošnice 1:9. Naší školu na turnaji reprezentovali Jakub Klemák, Filip Mrázek, Jan Peisker, Sergej Lyashko, David Beránek, Jan Kasal, Jakub Šmíd, Martin Brynych, Michal Mrázek a Jakub Erben, kterým tímto za jejich účast děkuji.  Mgr. Milan Žďánský

                                                                                                                              


Vytvořeno: 5. 12. 2018
Poslední aktualizace: 5. 12. 2018 13:00
Autor: Správce Webu