Obsah

Požární ochrana očima dětí 2020

Typ: ostatní
Ještě před uzavřením škol dne 11. 3. se naše škola zapojila do soutěže Požární ochrana očima dětí. V září jsme obdrželi výsledkovou listinu a již tradičně byli naši žáci úspěšní. V okresním kole výtvarné části této soutěže (kategorie ZŠ 3) jsme získali tři přední místa. Nela Petrowská byla první, Klára Skokanová druhá a Nikola Šrámková třetí. Jejich výkresy postoupily do krajského kola, kde Nikola obsadila druhé a Nela třetí místo.

okresním kole literární části se v kategorii L 1 umístila Monika Mrázková na 2. místě, v kategorii L 3 byla Tereza Karlíková třetí a toto umístění obhájila i v krajském kole.

Slavnostní vyhodnocení spojené s předáváním cen proběhlo v Interaktivním muzeu Švýcárna Slatiňany (okresní kolo) a v Multifunkčním centru v Hlinsku (krajské kolo).

Srdečně blahopřejeme!


Přílohy

Vytvořeno: 11. 9. 2020
Poslední aktualizace: 11. 9. 2020 13:08
Autor: Správce Webu