Požární ochrana očima dětí 2019

Dne 10. května 2019 se na stanici Hasičského záchranného sboru v Chrudimi konalo slavnostní oceňování žáků, kteří byli úspěšní v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí. A naši žáci se umístili mezi těmi nejlepšími.

literární části soutěže (kategorie L2) získal René Gunár 2. místo, Nela Bochníčková byla první (kategorie L3).

Ve výtvarné části byli nejlepší tito žáci:

Kategorie ZŠ 3:

Tereza Novotná – 1. místo

René Gunár – 2. místo

Lucie Prudká – 3. místo

Kategorie ZŠ 4:

Zuzana Šmídová – 1. místo

Lucie Bromová – 2. místo

Vendula Jarkovská – 3. místo

Součástí doprovodného programu byla i prezentace literárních a výtvarných děl, prohlídka stanice a ukázka požární techniky. Takže si to děti i jejich rodiče pěkně užili.

Výtvarné práce Terezy NovotnéLucie Bromové získaly ocenění i v krajském kole. Tereza byla v kategorii ZŠ 3 nejlepší – obsadila 1. místo, Lucka se v kategorii ZŠ 4 umístila na krásném 2. místě.

Prima hasič

Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci naší školy.

Vytvořeno: 24. 5. 2019
Poslední aktualizace: 29. 5. 2019 11:38