Obsah

PODZIMNÍ FLORISTIKA

Typ: ostatní
Dne 17. 9. proběhlo na naší škole krásné odpoledne s podzimní floristikou. Zájemci z řad dívek a dokonce i chlapců 6. - 9. ročníku předvedli své dovednosti v aranžování podzimních květin a plodů. Všechny jejich výtvory byly obdivuhodné a vynikaly svou zdařilostí a originalitou. Vybrat opravdu tu nejlepší vazbu či vypichované aranžmá nebylo tak jednoduché a všechny výrobky si zasloužily ocenění.

Žáci soutěžili ve dvou kategoriích. Z dívek 6. -7. ročníku získaly 1. místa Anna Šmídová a Anežka Bačkorová, 2. místa Martina Minaříková a Tereza Vašíčková, 3. místa Adéla Raková, Aneta Roušarová a Laura Nesládková. Z děvčat  8. - 9. ročníku obdržely 1. místa Lucie Prudká a Adéla Vašíčková, 2. místa Sára Chromková a Veronika Murgašová a 3. místo  Nikola Kučerová.  Všichni si zaslouží velkou pochvalu nejen za výtvory, které vyrobili, ale i za to, že si museli obstarat spoustu potřebného materiálu. Obzvlášť si ceníme účasti jediného chlapce, Járy Broma z 9. třídy, který předvedl, že i chlapci mají pro aranžování velký cit.

                                                                                     Za ZŠ Iva Trnková


Vytvořeno: 23. 9. 2019
Poslední aktualizace: 23. 9. 2019 07:33
Autor: Správce Webu