Obsah

Novinky

PODZIMNÍ FLORISTIKA

Typ: ostatní
Dne 22. 10. proběhlo na naší škole krásné odpoledne s podzimní floristikou. Zájemci z řad dívek a dokonce i chlapců 6. - 9. ročníku předvedli své dovednosti v aranžování podzimních květin a plodů. Všechny jejich výtvory byly obdivuhodné a vynikaly svou zdařilostí a originalitou. Vybrat opravdu tu nejlepší vazbu či vypichované aranžmá nebylo tak jednoduché a všechny výrobky si zasloužily ocenění.

Žáci soutěžili ve dvou kategoriích. Z žáků 6. -7. ročníku získali 1. místa Tereza Vašíčková a Sára Chromková, 2. místa Jiří Chvojka a Lucie Prudká, 3. místa Simona Čevelová a Tereza Herberová. Z žáků 8. - 9. ročníku obdrželi 1. místa Lucie Bromová a Zuzana Šmídová, 2. místa Nela Bochníčková  a Adéla Nesládková a 3. místa Aneta Nepovímová a Jaroslav Brom.  Všichni si zaslouží velkou pochvalu nejen za výtvory, které vytvořili, ale i za to, že si museli obstarat spoustu potřebného materiálu. Obzvlášť si ceníme účasti dvou chlapců, Jiřího Chvojky a Járy Broma, kteří předvedli, že i chlapci mají pro aranžování velký cit.

                                                                                     Za ZŠ Iva Trnková


Vytvořeno: 25. 10. 2018
Poslední aktualizace: 25. 10. 2018 14:55
Autor: Správce Webu