Obsah

Nudě odzvonilo, TECHNOhrátky vyhlašují mimořádnou soutěž pro školáky „Řemeslo doma“

Typ: ostatní
ozvědět se, že škola není, to zní nejprve každému školákovi jako skvělá zpráva. Ale když se nedá potkat s kamarády a žáci sedí už několikátý den doma, tak už to najednou taková sláva není, neboť se plíživě vkrádá dlouhá chvíle.

Organizátoři projektu TECHNOhrátky Pardubického kraje se proto rozhodl zpestřit dětem současnou odluku od školních lavic. Vyhlásili kreativní fotosoutěž na téma „Řemeslo doma“, která je určena žákům sedmých, osmých a devátých ročníků základních školcelém regionu a rovněž žákům středních odborných škol zapojeným do TECHNOhrátek 2020 po dobu trvání nouzového stavu z důvodu zamezení šíření epidemie koronaviru.

Pomáháte mamince s pečením, vařením nebo společně třeba aranžujete květiny? Vyrobili jste s tatínkem něco pěkného v dílně či jste mu pomohli s nějakým domácím zlepšovákem? Tvoříte něco ze stavebnic Merkur, Lego, Malý elektrikář či Malý mechanik? V tom případě neváhejte své dílo vyfotografovat a stručně napsat, co se na obrázku nachází. Práce budo zveřejněny i na Facebooku projektu.

Snímek s popiskem pak zašlete e-mailem na adresu technohratky@klickevzdelani.cz. Nezapomeňte přitom uvést své jméno, příjmení, třídu a školu, kterou navštěvujete. Příspěvky lze zasílat po celou dobu trvání nouzového stavu, tedy do 11. dubna 2020.

Účastníci, kteří zašlou zajímavou fotografii, budou odměněni drobnou elektronikou, knihami či společenskými hrami.


Vytvořeno: 27. 3. 2020
Poslední aktualizace: 27. 3. 2020 10:00
Autor: Správce Webu