Obsah

Novinky

Jirkovská paleta

Typ: ostatní
Nikoleta Ciobanu z 9. třídy získala 1. místo v kategorii žáků 6. – 9. třídy ZŠ v XXVI. ročníku celostátní výtvarné soutěže JIRKOVSKÁ PALETA. Kromě Nikolety byly do soutěže zaslány práce Dáši Kuželové z 9. třídy a Terezy Novotné z 5. třídy. Pro tento ročník bylo vybráno velmi aktuální téma „Lidé všech národů“. Letošní ročník obeslalo 31 škol, které zaslaly 323 výtvarných prací plošných, prostorových a keramiku.

Není divu, že Nikoleta zvítězila, protože její výtvarné dílo „Afričanka s dítětem“uchvátilo snad každého, kdo jej zhlédl. Nikoletě k tomuto úspěchu moc blahopřejeme a všem třem dívkám děkujeme, že svými kvalitními výtvory reprezentovaly naši školu.                                            

                                                                                                           Za ZŠ Iva Trnková


Vytvořeno: 26. 4. 2018
Poslední aktualizace: 26. 4. 2018 11:12
Autor: Správce Webu