Obsah

FLORISTICKÁ SOUTĚŽ

Typ: ostatní
Dne 10. 4. 2019 proběhlo v Hlinsku okresní kolo floristické soutěže. Z naší školy se této soutěže zúčastnilo 5 žáků z 2. stupně – Lucie Prudká, Tereza Vašíčková, Sára Chromková, Nela Bochníčková a Jiří Chvojka. Soutěžním úkolem bylo vytvořit dvě kytice s velikonočním aranžmá, jednu vázanou do ruky a druhou vypichovanou do floristické hmoty.

Sice jsme nedosáhli na přední příčky (Lucie Prudká se umístila na 4. místě, na 5. místě byla Tereza Vašíčková, Sára Chromková obsadila 7. místo, Nela Bochníčková 9. místo a Jiří Chvojka 10. místo), ale získali jsme alespoň další zkušenosti, abychom mohli v této krásné kreativní činnosti dále pokračovat. Všem žákům děkuji za to, že měli chuť se do této soutěže zapojit.                                                                                                                        Iva Trnková


Vytvořeno: 12. 4. 2019
Poslední aktualizace: 17. 4. 2019 14:09
Autor: Správce Webu