Obsah

Novinky

FLORISTICKÁ SOUTĚŽ

Typ: ostatní
Dne 11. 4. 2018 proběhlo v Hlinsku okresní kolo floristické soutěže. Z naší školy se této soutěže zúčastnilo 6 děvčat z 2. stupně – Tereza Plevová, Tereza Daruová, Lucie Bromová, Nikola Kučerová, Sára Chromková a Tereza Koubová. Dívky měly za úkol vytvořit dvě kytice, jednu vázanou do ruky a druhou naaranžovanou do floristické hmoty.

Porotci to neměli s hodnocením vůbec jednoduché, protože rozdíly mezi jednotlivými výtvory byly minimální a opravdu záleželo na subjektivním názoru každého z nich. Takže jak to všechno dopadlo? Tereza Plevová se umístnila na krásném 1. místě a postupuje do zemského finále do Prahy, na 5. místě byla Tereza Daruová, Sára Chromková obsadila 6. místo, Tereza Koubová 7. místo, Lucie Bromová 15. místo a Nikola Kučerová 16. místo z celkového počtu 19 účastníků. Dívkám moc gratulujeme. Jejich floristická díla si můžete prohlédnout.
                                                                                                                             Iva Trnková

 


Vytvořeno: 17. 4. 2018
Poslední aktualizace: 17. 4. 2018 10:07
Autor: Správce Webu