Obsah

Zelený ParDoubek 2018

Typ: ostatní
Naše základní škola se i letos již po osmé zapojila do krajské soutěže Zelený ParDoubek. Soutěž je určena koordinátorům EVVO nebo jiným zástupcům škol mateřských, základních a středních se sídlem v Pardubickém kraji a KONÁ SE VE DVOULETÉM INTERVALU. OCEŇUJE NEJLEPŠÍ ŠKOLY PARDUBICKÉHO KRAJE, KTERÉ SE VĚNUJÍ EKOLOGICKÉ VÝCHOVĚ ŽÁKŮ. Letos probíhala netradičně pomocí vyplnění rozsáhlého soutěžního dotazníku, který zahrnoval výsledky celoroční práce školy v oblasti environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty a hodnotil také práci a osobnost koordinátora EVVO.

       Vyhodnocení této soutěže proběhlo 6. 11. 2018 na krajské konferenci EVVO v Pardubicích. Do soutěže se zapojilo celkem 69 škol a naše škola získala to nejvyšší ocenění společně s dalšími pěti školami. Byl nám udělen certifikát „ Ekologická škola Pardubického kraje 1. stupně“.  První stupeň je určen školám a zařízením s mimořádně dobrou úrovní environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty žáků a pedagogů. 

                                                                                              Iva Trnková, koordinátorka EVVO


Vytvořeno: 8. 11. 2018
Poslední aktualizace: 8. 11. 2018 10:06
Autor: Správce Webu