Vánoční jarmark

Vánoční jarmark - 1V předvečer první adventní neděle se na Chittussiho náměstí v Ronově nad Doubravou rozsvítil vánoční strom. Tomu předcházely vánoční trhy, které se uskutečnily pod záštitou městského úřadu. Prodávaly se výrobky tradičních řemesel a své zastoupení tady měla i naše základní škola a školní jídelna. Stánek základní školy prezentoval a prodával výtvory žáků, zaměstnankyně školní jídelny napekly staročeské vdolky, které nabízely také k prodeji. Obě akce byly uspořádány ve spolupráci se SRPDŠ s tím, že výtěžek z prodeje bude částečně použit na dobročinné účely. Celkový výtěžek z prodeje činil 12 438 Kč.Částku 6 000 Kč věnujeme nadaci Dobrý anděl,1 000 Kč bude využito na podporu poraněných zvířat v Záchranné stanici Pasíčka a 5 438 Kč použijeme na akce pro naše žáky.

Za ZŠ Iva Trnková

Vytvořeno: 5. 12. 2016