Obsah

FLORISTICKÁ SOUTĚŽ

Typ: ostatní
FLORISTICKÁ SOUTĚŽ - 1Dne 26. 4. 2017 proběhlo v Hlinsku okresní kolo floristické soutěže. Z naší školy se této soutěže zúčastnilo 5 děvčat z 8. a 9. tř. – Tereza Daruová, Anna Zajícová, Monika Šmídová, Jana Petrowská a Veronika Šindelářová. Dívky měly za úkol vytvořit dvě kytice, jednu vázanou do ruky a druhou naaranžovanou do floristické hmoty. Děvčata se zhostila své role velmi dobře. Porotci to neměli s hodnocením vůbec jednoduché, protože rozdíly mezi jednotlivými výtvory byly minimální a opravdu záleželo na subjektivním názoru každého z nich. Všem dívkám se jejich díla moc podařila, ale každá soutěž má svého vítěze.

Takže jak to všechno dopadlo? Veronika Šindelářová se umístnila na krásném 1. místě a postupuje do zemského finále do Prahy, na 3. místě byla Tereza Daruová, Monika Šmídová obsadila 5. místo, Jana Petrowská 7. místo a Anna Zajícová 9. místo z celkového počtu 18 účastníků. Dívkám moc gratulujeme. Jejich floristická díla si můžete prohlédnout. Iva Trnková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Vytvořeno: 3. 5. 2017
Poslední aktualizace: 15. 8. 2017 13:08
Autor: Správce Webu