Fauna naší přírody

Fauna naší přírody - 1Koncem minulého školního roku se žáci 6., 7. a 8. třídy zapojili do výtvarné soutěže „Fauna naší přírody“, kterou vyhlásila nezisková organizace Myslivost z.s.. Slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže proběhlo dne 1.10. 2016 při Svatohubertských slavnostech na Hospitalu Kuks. Ohledně vyrovnanosti výtvarných děl v jednotlivých skupinách, nebylo vyhodnoceno pořadí žáků, ale po zralé úvaze poroty bylo v každé kategorii vybráno několik nejlépe hodnocených dílek bez určení pořadí. Mezi ně patřily i výtvory Lucie Bromové ze 7. třídy a Anny Zajícové z 9. třídy. Faunu naší přírody ztvárnila originálně Nikoleta Ciobanu z 8. třídy (viz foto). O její dílo projevila dokonce zájem jedna z návštěvnic výstavy, která by si přála Nikoletin výtvor zahrnout do své soukromé sbírky.

Vytvořeno: 13. 12. 2016
Poslední aktualizace: 15. 8. 2017 13:07