Obsah

Zahradní slavnost

Typ: ostatní
Žáci naší školy se každoročně zapojují do různých soutěží – přírodopisných výtvarných, literárních, recitačních, matematických, floristických, chemických, sportovních – a velmi často jsou úspěšní nejen na okresní a krajské úrovni, ale i v celostátních kolech. Škola pro tyto žáky uspořádala v úterý 25. června zahradní slavnost jako poděkování za to, že dělají dobré jméno naší škole i našemu městu. Z rukou pana ředitele Havránka a pana starosty Lesáka žáci převzali drobné ceny a diplomy.

Byli pozváni i učitelé, kteří žáky do soutěží připravovali a věnovali jim čas nad rámec svých povinností. Zvláštní poděkování patří paním učitelkám Trnkové a Spěvákové za mimořádné úspěchy jejich svěřenců v okresním kole přírodovědné poznávací soutěže. Paní učitelka Trnková navíc získala ocenění „Ekoučitel roku“ za aktivní práci s mládeží na ekologických projektech a má rovněž největší zásluhu na získání certifikátu „Ekologická škola Pardubického kraje 1. stupně“ v rámci krajské soutěže Zelený ParDoubek. V hojné míře přišli i rodiče, kteří svým dětem vytvářejí vhodné zázemí a podmínky pro rozvoj jejich dovedností.

V kulturním programu vystoupili také žáci naší školy, kteří pod vedením paní učitelky Andršové a pánů učitelů Raise a Hájka předvedli svoje hudební umění. Příjemné odpoledne bylo završeno malým pohoštěním, které pro hosty připravily paní kuchařky a paní učitelky.

Doufáme, že všichni odcházeli spokojeni.


Vytvořeno: 27. 6. 2019
Poslední aktualizace: 27. 6. 2019 10:44
Autor: Správce Webu