Obsah

Volba povolání na ZŠ

Typ: ostatní
Jedenáctý ročník Miniburzy středních škol a učilišť se na naší škole uskutečnil v úterý 20. 11. 2018 od 16.15 hodin. V letošním školním roce k nám přijelo celkem 13 zástupců ze středních škol a středních odborných učilišť z nejbližšího okolí. Tak jako i v předchozích letech si jejich informace přišli vyslechnout nejen rodiče žáků 8. a 9. třídy, ale také samotní žáci. Po úvodním představení jednotlivých škol měli rodiče i žáci možnost získat další podrobnosti při individuálních konzultacích.

Kromě Miniburzy se naše škola zapojuje do projektu Den středoškolákem, Technohrátky a zdravohrátky, které má za cíl podpořit zájem žáků o technické a zdravotnické obory. Aby měli naši žáci snazší rozhodování při výběru vhodné střední školy, mají možnost se při exkurzích podívat do některých středních škol, učilišť a také průmyslových podniků. Mgr. Marie Kořínková


Vytvořeno: 5. 12. 2018
Poslední aktualizace: 5. 12. 2018 12:56
Autor: Správce Webu