Obsah

Vánoční jarmark

Typ: ostatní
V předvečer první adventní neděle se na Chittussiho náměstí v Ronově nad Doubravou rozsvítil vánoční strom. Tomu předcházely vánoční trhy, které se uskutečnily pod záštitou městského úřadu. Prodávaly se výrobky tradičních řemesel a své zastoupení tady měla i naše základní škola a školní jídelna.

Stánek základní školy prezentoval a prodával výtvory žáků, zaměstnankyně školní jídelny napekly staročeské vdolky, které nabízely také k prodeji. Obě akce byly uspořádány ve spolupráci se Spolkem rodičů s tím, že výtěžek z prodeje bude částečně použit na dobročinné účely. Celkový výtěžek z prodeje činil 20 095 Kč. Částku 10 000 Kč věnujeme na rehabilitační léčbu malé Nelinky, 1 000 Kč na podporu poraněných divokých zvířat v Záchranné stanici Pasíčka a 9 095 Kč na akce pro žáky. Velké poděkování patří všem žákům, rodičům a pracovníkům školy, kteří zhotovili spoustu nádherných vánočních výrobků a podíleli se na organizaci celé akce.


Vytvořeno: 5. 12. 2018
Poslední aktualizace: 5. 12. 2018 12:47
Autor: Správce Webu