Obsah

Primární prevence – listopad 2019

Typ: ostatní
V rámci prevence rizikového chování proběhl v naší škole cyklus přednášek a besed pro žáky 2. stupně. V úterý 5. listopadu absolvovali žáci 6. třídy výukový pořad „Uganda – perla Afriky“, sedmáci se zamýšleli nad tématem „Moderní je nekouřit“. V úterý 12. listopadu zhlédli žáci 8. třídy film „Bolest – nemoc jménem šikana“, o jehož obsahu následně diskutovali. Deváťáci byli poučeni v oblasti rizikového sexuálního chování („Sex, AIDS a vztahy“).

Záživné a zejména přínosné přednášky připravil a realizoval Mgr. František Krampota, okresní metodik prevence a ředitel společnosti ACET ČR, z. s. ACET je mezinárodní křesťanská organizace, která poskytuje bezpodmínečnou péči, praktické vzdělávání a vyučování v oblasti HIV/AIDS a rizikového chování mládeže. Vděčíme také Spolku rodičů a přátel ZŠ Ronov nad Doubravou, který poskytl finanční prostředky na realizaci akce.


Vytvořeno: 28. 11. 2019
Poslední aktualizace: 28. 11. 2019 09:29
Autor: Správce Webu