Obsah

Novinky

PODZIMNÍ FLORISTIKA

Typ: Novinky
Dne 25. 9. proběhlo na naší škole krásné odpoledne s podzimní floristikou. Zájemkyně z řad dívek 6. - 9. ročníku předvedly své dovednosti v aranžování podzimních květin a plodů. Všechny jejich výtvory byly obdivuhodné a vynikaly svou zdařilostí a originalitou. Vybrat opravdu tu nejlepší vazbu či vypichované aranžmá nebylo tak jednoduché a všechny výrobky si zasloužily ocenění. Děvčata soutěžila ve dvou kategoriích. Z dívek 6. -7. ročníku získala 1. místo Nikola Kučerová, 2. místa byla dvě, pro Sáru Chromkovou a Terezu Koubovou, 3. místa také a obdržely je Adéla Skokanová a Tereza Hazuková. Z děvčat 8. - 9. ročníku získaly 1. místa dokonce tři dívky, Lucie Bromová, Tereza Daruová a Tereza Plevová. Dívky si zaslouží velkou pochvalu nejen za výtvory, které vytvořily, ale i za to, že si musely obstarat spoustu potřebného materiálu.
Za ZŠ Iva Trnková


Vytvořeno: 26. 9. 2017
Poslední aktualizace: 26. 9. 2017 13:32
Autor: Správce Webu