Obsah

Brambory 5x jinak

Typ: ostatní
V říjnu zavládlo na prvním stupni bramborové tvoření. Brambory se tak staly základem všech výtvarných i pracovních činností od první po pátou třídu. Někde se vařilo, jinde kreslilo, razítkovalo a také vyrábělo.

Prvňáčci si užili svou první výtvarnou dílničku a s velkým nadšením se pustili do výroby bramborové myšky, podzimního polazu i strašáka. Ve čtení jim jistě pomůže nová záložka ozdobená bramborovými razítky. Druháci a třeťáci využili k výrobě podzimních ježků také další nasbírané přírodniny a při své práci prokázali nápaditost i zručnost. Děti ze čtvrté třídy si všímaly barevné palety podzimních stromů a páťáci si pochutnali na vlastnoručně vyrobených hranolkách. Děti byly samy překvapené, kolik zábavy se dá užít s jednou „obyčejnou“ bramborou.


Vytvořeno: 20. 11. 2020
Poslední aktualizace: 20. 11. 2020 12:26
Autor: Správce Webu