rubrika

OBJEDNÁVÁNÍ STRAVY ELEKTRONICKY

V rámci zkvalitňování služeb jídelny Vám nabízíme novou službu –  Objednávání stravy přes internet

Aplikace Strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli. Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráňeno heslem.

V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu Vašeho konta. Můžete také sledovat historii Vašich objednávek a plateb za stravu. Na jídelníčku vždy najdete informaci o alergenech obsažených v konkrétních pokrmech.

Pro přidělení uživatelského jména a hesla, se prosím, zaregistrujte v kanceláři školní jídelny.

Mobilní aplikaci Strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS si můžete zdarma stáhnout na Google Play či App Strore. Odkaz pro stažení zde.

Přihláška ke stravování

Nový finanční normativ k obědům

Přeplatky za stravné

Článek: Co rodiče nevědí o školním stravování